Адвокати/юристи юридичної компанії ТОВ «Правова стратегія» – сильні спеціалісти зі спорів з нерухомістю в Дніпрі, які спеціалізуються в таких спорах з 2010 р., тому за цей час напрацювали позитивний досвід розгляду судових спорів з наступних юридичних питань:

Адвокат ТОВ «Правова стратегія» успішно вирішує судові справи, пов’язані з нерухомістю.

До поняття нерухомість у законному розумінні належить те майно, яке не можна пересунути. Тесть квартири, будинки, будинки земельні ділянки, гаражі, дачі.

Нерухомість є одним із найдорожчих різновидів майна, тому на додаток до цієї статті можна ознайомитися в рубриці майнові суперечки.

Вартість послуг адвоката з нерухомості у Дніпрі:

Якщо вам потрібна розстрочка з оплати послуг адвоката з нерухомості, ми готові її надати та обговорити індивідуально це питання. При сплаті першого платежу, адвокат/юрист відразу ж розпочне роботу і виконає її в обумовлені терміни.

Гонорар адвоката формується з його знань, досвіду, складності справи, часу, оперативності та репутації. Якщо сума самої суперечки невелика, або клієнт має соціальний статус пенсіонера, інваліда, самотньої матері, неповнолітнього, біженця тощо. — індивідуально застосовуються знижки до 40% і підбираються до виконання мінімально необхідні вправи.

У будь-якому випадку, у пріоритеті для нас принести користь і буде шкода занапастити почате, тому з нами можна знайти компроміс завжди.

Отже, якщо вам потрібний грамотний та сумлінний юрист з нерухомості або більш досвідчений адвокат у Дніпрі у справах з нерухомістю, вам необхідно зателефонувати нам та розповісти про свою проблему безкоштовно: +380990484306 , +380967536344, +380631338771.

Робота нашого адвоката з нерухомості в Дніпрі ґрунтується на укладанні договору і з цього моменту наш клієнт отримує від адвоката швидке, ефективне включення в роботу. Впевненість у собі, отримання повного уявлення про перебіг судового розгляду, моральний та психічний спокій, оскільки ваш адвокат у Дніпрі відповість вам на дзвінок негайно або передзвонить одразу як звільниться. Вам будуть дані роз’яснення доступною для вас мовою так, щоб вам було все зрозуміло.

Спори з нерухомості

Особливість суперечок із нерухомістю полягає в тому, що всі законні угоди з нерухомістю мають пройти процедуру переходу права власності. Починаючи з перевірки чистоти угоди, ймовірності ризиків її скасування надалі, підготовка документів для реєстрації, оформлення угоди нотаріально та реєстрація права у реєстрі прав нерухомого майна.

Оскільки теоретично будь-яка угода може бути предметом спору і природно від вирішення цієї спору людина або втрачає власність, або набуває. Мистецтво ведення даного спору вимагає запровадження джерела виникнення прав на це майно у власника, пошук порушень при оформленні права власності або навпаки вимагає знань для оцінювання та руйнування доказів того, хто претендує на цю нерухомість.

Отже, суперечки з нерухомості виникають у результаті переділу власності. Оскільки вартість кожного квадратного метра впирається у пристойну суму, то рідко хтось може вирішити цю суперечку без судового рішення та допомоги досвідченого адвоката. Наприклад, внаслідок розлучення, коли подружжя у період шлюбу придбало квартиру спільно. Толі цю нерухомість втратив хтось із спадкоємців, наприклад, будучи ще дитиною. Або ця нерухомість є результатом приватизації або спадкування, де присутні пайові власники, які мрію жити окремо, а іншого місця проживання немає. Або, якщо хтось із пайових власників починає нахабніти і чинити перешкоди користування приміщенням. Наприклад, міняти замки, наводити сторонніх, а куди ще дужче, буває і до фізичних впливів може доходити.

При дилемі впорається самому або витратитися на адвоката, треба врахувати таке. Але пам’ятати треба про те, що при неправильному виборі правової позиції чи захисту, а також при неправильному формулюванні позовних вимог, не знання процесуальних прав, не розуміючи механізм доведення або заперечення доказів іншої сторони, Ви можете втратити процесуальний час на свої права, які надалі застосувати буде вже неможливо, навіть якщо ще не ухвалено рішення і навіть якщо ви готові добре витратитись.

Також частою помилкою громадян стає помилкова думка, що якщо вони не з’являться до суду, то рішення не ухвалять. Або, якщо ухвалять рішення, то ця справа ще поправна в апеляції. А тим більше воно стає практично не поправним після набуття ним законної сили і терміни на його оскарження в касаційній інстанції давно втрачені. Також варто мати на увазі, що існують малозначні суперечки, які взагалі не підлягають касаційному перегляду.

Щодо практично непоправних ситуацій, під цим слід розуміти так. Так, рішення, яке набрало законної сили, може бути переглянуте в касаційному порядку, якщо не вважається малозначним і в порядку перегляду за новими обставинами. Ця процедура дуже непроста, оскільки такі обставини мають бути. Для цього є адвокати з досвідом, які рідко зустрічаються в наші дні, які мають досвід робити деякі трюки. Наприклад, створити такі обставини. Або знайти інші підстави зайти до суду на таку вимогу з новим позовом.
І ще такий нюанс.

Іноді найнеобразливіше рішення, наприклад, про розірвання шлюбу, є водночас і рішення про встановлення якогось факту навіть випадкового. Наприклад, про спільне проживання з певного періоду. На перший погляд, це дрібниці, але треба розуміти, що будь-яке рішення із встановленим фактом вірний він чи не дуже може послужити вам ведмежу послугу. Оскільки факти, встановлені рішенням суду, що набрали чинності. Це означає, що при розгляді будь-якого іншого спору, ця обставина матиме аксіому. Наприклад, у спорах де цей період матиме ключове значення.

А при виборі адвоката, як і при виборі лікаря, цікавтеся не лише його стажем, оскільки він починається з моменту його першого працевлаштування за спеціальністю, а й кількістю «операцій», проведених за цей час. Який його графік судових процесів (щоденний або раз на квартал чи раз на рік)? Адже при виборі лікаря всіх зазвичай цікавить він щодня оперує або іноді. Іноді льотчик, а іноді ендокринолог.

На жаль, чинне законодавство від цього промаху не захищає. Відсутня якась законна сертифікація про спеціалізацію адвоката і його «пробіг» у судовому захисті.

Робіть висновки, вирішуйте самі. Ніхто це за вас не зробить!