Адвокат у господарських справах

Адвокати/юристи юридичної компанії ТОВ «Правова стратегія» – надійні фахівці з ведення господарських справ у суді в Дніпрі та по всій Україні, які спеціалізуються в таких питаннях близько 15 років, тому за цей час вирішили проблеми з кредиторською та дебіторською заборгованістю. З нами ви однозначно досягнете професійного підходу з наступних суперечок:

Що таке господарські суперечки?

Господарські суперечки випливають в основному з договорів, які можуть бути складені у вигляді єдиного документа з підписами всіх його сторін, або укладено у спрощеному порядку (шляхом обміну листами, або підписаними актами, накладними та виставленими рахунками).

Тут коротко сказати, мабуть, не вийде. Успіх цієї справи залежить не тільки від майстерності вашого адвоката у господарських справах, а й від майстерності юриста другої сторони, а також від самого вашого договору (як він складений), як він виконувався, які підтвердження проміжних дій є (як правило, їх немає), чия підпис стоїть у тому чи іншому документі, починаючи з самого договору і закінчуючи накладною або в будь-якому текстовому повідомленні, чи є оригінали, яке призначення платежу зазначено у платіжці, яка підстава поставки зазначена у накладній, чи відповідає поставка заявленим договором обсягам, цінам. Якісний товар чи ні. Якщо це роботи чи послуги, то не менше уваги приділяється актам. Якщо вони не підписані – це не завжди погано, головне, щоб вони були вчасно передані. Іти до суду, не підготувавшись, не можна, навіть якщо правда на вашому боці. Суд – це змагання сторін! Кожна сторона має доводити обставини, на які посилається. Хто буде переконливішим у цьому рингу, той і піде переможцем.

При дилемі впорається самому або ж витратитися на адвоката в Дніпрі з адміністративних, кримінальних, цивільних, сімейних, спадкових, кредитних, трудових чи господарських спорів, треба врахувати таке. Але пам’ятати треба про те, що при неправильному виборі правової позиції чи захисту, а також при неправильному формулюванні позовних вимог, не знання процесуальних прав, не розуміючи механізму доведення чи оскарження доказів іншої сторони, Ви можете втратити процесуальний час на свої права, які надалі застосувати буде вже неможливо, навіть якщо ще не ухвалено рішення і навіть якщо ви готові добре витратитись.

Також частою помилкою громадян стає помилкова думка, що якщо вони не з’являться до суду, то рішення не ухвалять. Або, якщо ухвалять рішення, то ця справа ще поправна в апеляції. А тим більше воно стає практично не можна виправити після набуття ним законної сили і терміни на його оскарження в касаційній інстанції давно втрачені. Також варто мати на увазі, що існують малозначні суперечки, які взагалі не підлягають касаційному перегляду.

Щодо практично непоправних ситуацій, під цим слід розуміти так. Так, рішення, яке набрало законної сили, може бути переглянуте в касаційному порядку, якщо не вважається малозначним і в порядку перегляду за новими обставинами. Ця процедура дуже непроста, оскільки такі обставини мають бути. Для цього існують адвокати з сімейних суперечок із таким досвідом, які мають досвід робити деякі трюки. Наприклад, створити такі обставини. Або знайти інші підстави зайти до суду на таку вимогу з новим позовом.
І ще такий нюанс.

Іноді найнеобразливіше рішення, наприклад, про розірвання шлюбу, є водночас і рішення про встановлення якогось факту навіть випадкового. Наприклад, про спільне проживання з певного періоду. На перший погляд, це дрібниці, але треба розуміти, що будь-яке рішення із встановленим фактом, вірний він чи не дуже, може послужити вам ведмежу послугу. Оскільки факти, встановлені рішенням суду, які набрали чинності, не вимагають повторного доведення і мають докорінне значення. Це означає, що при розгляді будь-якого іншого спору, ця обставина матиме аксіому. Наприклад, у спорах де цей період матиме ключове значення, коли майно було придбано до цього чи вже після і, відповідно, рішення у справі може бути вже не на вашу користь.

А при виборі адвоката у спадкових справах, як і при виборі лікаря, цікавтеся не лише його стажем, оскільки він починається з моменту його першого працевлаштування за фахом, а й кількістю «операцій», проведених ним за цей час. Який його графік судових процесів (щоденний або раз на квартал чи раз на рік)? Адже при виборі лікаря всіх зазвичай цікавить він щодня оперує або іноді. Іноді льотчик, а іноді ендокринолог.

На жаль, чинне законодавство від цього промаху не захищає. Відсутня якась законна сертифікація про спеціалізацію адвоката і його «пробіг» у судовому захисті.

Робіть висновки, вирішуйте самі. Ніхто це за вас не зробить